Stavanger Kiropraktisk Senter

I 1961 startet Olav Høyer Mathiassen klinikken som var den første kiropraktiske klinikken i Stavanger. Kiropraktisk Senter drives i dag av andre generasjon, kiropraktor Kristen Høyer Mathiassen, og tredje generasjon, Ole Christer Høyer Mathiassen.

Vi holder til i Verksgata 11, like ved Hurtigbåtterminalen og parkeringshuset ved Magasin Blaa. Vi har mer enn 40 års erfaring med kiropraktikk, og har godt samarbeid med alle grupperinger innen helse.  Vi har også egen digital røntgenavdeling. Du er derfor i trygge hender hos oss.

Ansvarlig for avtale med FK Vidar er :

Ole Christer Høyer Mathiassen

Utdannet kiropraktor i 2015 ved Anglo European College of Chiropractic i Bournemouth, England.

Etterutdanning innen idrettskiropraktikk.

Behandler akutte og kroniske smerter i alle kroppens muskler og ledd. God erfaring med hodepine og svimmelhet/krystallsyke. Har vært medisinsk ansvarlig for flere idrettsklubber. Går jevnlig på kurs for å kunne tilby best mulig oppdatert og effekt behandling.

 

Som medlem/foresatt i FK Vidar får du disse prisene:

650,- første konsultasjon

500,- videre behandling 

325,- på røntgen

Online booking skriv FK Vidar i kommentator feltet

kiropraktisksenterstavanger.no

Tlf. 51893108

Andre fordeler som kan være av interesse

Bilde1

Stavanger Kiropraktisk Senter


Som medlem/foresatt i FK Vidar får du disse prisene: 650,- første konsultasjon 500,- videre behandling  325,- på røntgen Online booking skriv FK Vidar i kommentator feltet kiropraktisksenterstavanger.no Tlf. 51893108
Helsebutikken

Helsebutikken


* 15% rabatt på alle varer
NorEngros Kjosavik AS

NorEngros Kjosavik AS


* 15% rabatt på alle varer